Summer subtle designs in summary [Eng/Pl]

[ENG] The summer is over but the light and subtle print designs can extend a bit its mood, so here comes a little recap of new product and fabric lines that came to the market in the last 3 months. I shared them on Instagram on a regular basis, but I really like to have them also on a blog and I hope you will enjoy! Recently I’ve shown you the whole collection for Little Heaven, and to a great delight I observe their beautiful pictures and the brand’s growth. You could also see some of my colourful, tropical designs here. This time I will focus on the lighter, sometimes romantic propositions. See below how they look like and where you can look for them (Spoonflower fabrics will be available very soon) :

P.S Please let me know in comments if you like such “thematic” recaps or you would prefer to learn about new designs in chronological ordern in separate blogposts?

[PL] Lato się skończyło (niestety), ale lekkie i delikatne wzory i kolory mogą nieco przedłużyć relaksacyjny nastrój i wprowadzić światło do wnętrza. Dlatego wklejam małe podsumowanie nowych produktów i tkanin z moimi wzorami, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Pokazywałam je na Instagramie na bieżąco, ale bardzo lubię mieć wszystko na blogu i mam nadzieję, że taki zestaw spodoba się również wam. Ostatnio pokazywałam kolekcję w skandynawskich klimatach stworzoną dla marki Little Heaven i z ogromną przyjemnością obserwuję, jak pięknie rozwija się ta firma (pękam z dumy, że miałam okazę uczestniczyć w jej powstawaniu). Mogliście też zobaczyć kolorowe, tropikalne wzory w tym poście. Tym razem skoncentruję się na delikatnych, akwarelowych printach, utrzymanych w pastelowych tonacjach, z nutką mięty i romantyzmu. Poniżej wzory oraz miejsca, w których możecie je znaleźć:

Peonies – Peonie (Makaszka):

AgaKobylinska4Makaszka_Peonie

Magnolias – Magnolie (Spoonflower , Tkaniny Poznań):

AgaKobylinska_Magnolia

Sakura – Kwiat Wiśni (Spoonflower , BebeCasa):

AgaKobylinska_sakura

Ferns (Spoonflower , MColors):

AgaKobylinska_GreyFerns

Muted Tropics (My Moments):

AgaKobylinska_mutedTropics

P.S. Lubicie takie zestawienia, czy wolelibyście oglądać nowości na bieżąco również na blogu?

 

4 thoughts on “Summer subtle designs in summary [Eng/Pl]

 1. Ja bardzo lubię :)
  Piękne wzory!

  Dzięki blogowi Ewy Brzozowskiej dowiedziałam się z rok temu o surface pattern designie (wiem, strach, że tak późno ;)) i od tego czasu kibicuję Wam obu. Ale patrz, nie wpadłam wcześniej na to, że masz i na Instagramie konto, lecę szybciutko się z nim zapoznać :)

  Like

  1. Oo dzięki za komentarz i miłe slowa! I za kibicowanie! Mega potrzebne, mile widziane i w ogóle :) Na Instagram zapraszam bardzo! Mam nadzieję, że Ci przypadnie do gustu i zainspiruje :) A surface pattern design to dość niszowa działka, więc wcale nie strach że późno! Super że poznałaś i polubiłaś! Pozdrawiam!

   Liked by 1 person

   1. Niszowa? Mam nadzieję, bo w sumie dryfując przez bezkres Spoonflowera można dojść do wprost przeciwnego wniosku ;)
    Twój instagram na pewno będzie mnie inspirował, jak robi to profil Ewy. Choć reprezentujecie niemal skrajne style to obie wymiatacie!

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s