Współpraca

tapeta-delikatny-net

Kolekcje przedstawione na stronie głównej to przykładowe projekty wykonane specjalnie dla moich klientów lub do katalogu wzorów dostępnych na licencji. Więcej tych ostatnich znajduje się w sekcji catalogs chronionej hasłem. Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania dostępu!

Bardzo lubię realizować wzory na zamówienie – zawsze staram się jak najlepiej zrozumieć wyobrażenia i potrzeby klientów, jestem też otwarta na nowe pomysły wykorzystania patternów. Szczególnie lubię pracować z akwarelami, co przekłada się na stylistykę moich prac – wzory są delikatne, pełne powietrza i letnich barw, choć często eksperymentuję również z innymi technikami i konwencjami. Masz ciekawy pomysł? Napisz do mnie!

Projektowanie wzorów jest moją pasją, uwielbiam patrzeć, jak pojedyncze motywy zamieniają się w złożone dekoracje nadając tkaninom i codziennym przedmiotom ten szczególny, osobisty sznyt. Tą radością chcę się dzielić! Jeśli masz jakieś pytania, koniecznie skontaktuj się ze mną mailowo lub poprzez poniższy formularz kontaktowy – porozmawiajmy, co możemy wspólnie stworzyć!

Collaborations:

If you would like to buy licence for my designs or comission me on your project, I would love to hear from you. The collections presented on my home page represent a little part of my work. You will find much more in the catalogs section that is password protected. Please, contact me for details!

I particulary like to work with watercolour, so my style can be described as delicate and full of air with summery hues. But I also like to experiment with other techniques. Surface pattern design is one of my greatest passions right now, I love to see how singular motifs make repeat patterns and add this special, personal touch to everyday objects.

If you want me to design something especially for you, I will be more than happy to take this challenge! Please, email me or use the below contact form to discuss working together!